Premierea olimpicilor gălăţeni şi serbarea – spectacol „Sărbătorim performanţa” în Arhiepiscopia Dunării de Jos
În seara zilei de 18 iunie 2015, cu începere de la ora 17,30, la Teatrul Muzical “Nae Leonard” din Galaţi a avut loc serbarea de sfârşit de an şcolar şi festivitatea de premiere a elevilor…









