„Organizația tinerilor”, la Catedrala din Sibiu
Catedrala mitropolitană din Sibiu a găzduit sâmbătă, 6 iunie 2015, prima reuniune a tinerilor ortodocşi din cetatea transilvană, în prezenţa Înaltpreasfinţitului Laurenţiu, Arhiepiscopul Sibiului şi Mitropolitul Ardealului. Tinerii sibieni au dat răspunsurile la Sfânta Liturghie…









