Festival de muzică sacră la Alba Iulia
La Catedrala Arhiepiscopală din Alba Iulia s-a desfăşurat, în zilele de 23 şi 24 mai, cea de-a patra ediţie a Festivalului de muzică sacră „Cântaţi lui Dumnezeu cu bucurie!“. Participanţii – coruri de copii, solişti,…









