Sărbătoare la Mănăstirea Neamţ
De sărbătoarea Înălţării Domnului, Mănăstirea Neamţ din cadrul Arhiepiscopiei Iaşilor şi-a serbat ieri, 21 mai, 2015 hramul, ocazie cu care numeroşii credincioşi au avut bucuria duhovnicească de a participa la slujba Sfintei Liturghii, oficiată de…









