Beneficiarii Centrului de îngrijiri paleative Sf. Nectarie surprinşi în mod plăcut de voluntarii Paraclisului CMN
Voluntarii de la Paraclisul Catedralei Mântuirii Neamului i-au vizitat în 1 martie pe pacienţii şi angajaţii de la Centrul de îngrijiri paleative Sfântul Nectarie din Capitală şi le-au oferit daruri. Pentru a le bucura şi…









