Întâlnire de lucru în cadrul proiectului Tineri în Biserică, la Caransebeș
La Reșița a avut loc Joi, 30 octombrie 2012, la sediul Biroului pentru activități cu tineretul al Episcopiei Caransebeșului, o întâlnire de lucru în cadrul proiectului „Tineri în Biserică” derulat în perioada octombrie 2012 –…







