Lăudați pe Domnul în Mitropolia Ardealului
Etapa pe mitropolie a Concursului național de muzică bisericească ‘Lăudați pe Domnul!’ a avut loc la Catedrala mitropolitană din Sibiu. În urma concursului, la care au participat coruri din Alba, Oradea și Deva, juriul a…









