Campanie de prevenire și combatere a abandonului noilor născuți, la Sibiu
Arhiepiscopia Sibiului, prin Departamentul Social, a început o campanie de prevenire și combatere a abandonului din maternități, un fenomen ce a luat amploare în ultimii ani, în special pe fondul lipsurilor materiale. În urma protocolului…






