Te Deum la Catedrala mitropolitană din Sibiu pentru începutul anului bisericesc
La Catedrala mitropolitană din Sibiu, s-a oficiat în prima zi a noului an bisericesc, sâmbătă, 1 septembrie 2012, o slujbă de Te Deum. Slujba religioasă a fost oficiată după Sfânta Liturghie, de un sobor de…





