Slujba Privegherii la Mănăstirea Govora
Înaltpreasfințitul Părinte Gherasim, Arhiepiscopul Râmnicului, a participat, marți, 14 august 2012, la slujba de Priveghere de la Mănăstirea Govora, județul Vâlcea, care are hramul „Adormirea Maicii Domnului”. Înaltpreasfinția Sa, împreună cu un sobor de preoți…







