Spectacol pentru copiii Centrului de zi al Arhiepiscopiei Aradului
Cu binecuvântarea și în prezența Înaltpreasfințitului Părinte Timotei, Arhiepiscop al Aradului, la 29 mai 2013, Asociația Filantropia a Arhiepiscopiei Aradului a derulat o nouă activitate. Astfel, copiii Centrului de zi „Nașterea Maicii Domnului” s-au bucurat…









