„În temniţă am fost şi aţi venit la Mine”(Mt. 25, 36)
Cu binecuvântarea Patriarhului României, Preasfințitul Părinte Timotei Prahoveanul, Episcop Vicar al Arhiepiscopiei Bucureștilor, a oficiat joi, 19 noiembrie 2015, Sfânta Liturghie în biserica din incinta Penitenciarului Rahova, ocrotită de Sfântul Apostol Andrei. Slujba a fost…









