Protoieria Bacău: Morţi „uitaţi” la morga SJU Bacău, înmormântaţi creştineşte
Cinci persoane abandonate la morga Spitalului Judeţean Bacău au fost înmormântate, la începutul lunii aprilie, prin contribuţia unor credincioşi şi a câtorva clerici din Protoieria Bacău. De regulă, persoanele decedate sunt abandonate la morgă de…









