Arhiepiscopul Epifanie a fost pomenit la Catedrala din Buzău
Arhiepiscopul Epifanie Norocel a fost pomenit sâmbătă, 12 ianuarie 2019, cu prilejul împlinirii a șase ani de la trecerea sa la cele veșnice, informează Eparhia Buzăului şi Vrancei. Slujba Parastasului a fost oficiată de Înaltpreasfințitul…









