Biserica ‘Nasterea Domnului’ din Sibiu a fost sfintita
IPS Laurentiu Streza, Mitropolitul Ardealului, a sfintit, ieri, biserica cu hramul ‘Nasterea Domnului’ din Sibiu, informeaza cotidianul ‘Tribuna’. Aceasta biserica se vrea un edificiu ecumenic, care deja a gazduit cateva activitati umanitar-sociale. Cu acest prilej,…