Un nou centru misionar la Sângeorz-Băi
Centrul misionar pentru tineret îIoan Bunea” de la Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud, din cadrul Arhiepiscopiei Vadului, Feleacului și Clujului, a fost inaugurat marți, 7 iulie. Clădirea centrului cuprinde 70 de locuri de cazare, o bibliotecă, o sală…









