Tabără școlară în județul Timiș
Asociația Învățătorilor Bănățeni a organizat săptămâna trecută, în zona Banloc-Partoș, proiectul „Ucenicie în câmpie”, constând în activități educative de vacanță. Evenimentul derulat pe perioada a cinci zile a fost realizat în colaborare cu Primăria și…









